...if my souls needs to shed some tears, then let them flow...

Výsledky ME Varšava 2007 muži :)

26. ledna 2007 v 13:44 |  Ice Skating

Muži

MístoZeměZávodníkKr. programVolnáCelkem
1FraBrian JOUBERT75,18151,34227,12
2CzeTomas VERNER76,56136,13212,69
3BelKevin VAN DER PERREN64,18137,67204,85
4BlrSergei DAVYDOV70,14134,64204,78
5RusAndrei LUTAI66,97133,57200,54
6FraAlban PREAUBERT66,10133,85199,95
7ItaKarel ZELENKA64,53127,20191,73
8SuiJamal OTHMAN62,82119,32182,14
9SloGregor URBAS61,70119,37181,07
10SweKristoffer BERNTSSON64,83112,71177,54
11GerStefan LINDEMANN54,21121,96176,17
12FraYannick PONSERO66,11109,16172,27
13UkrAnton KOVALEVSKI63,67108,34172,01
14SuiMoris PFEIFHOFER57,89105,19163,08
15GerPhilipp TISCHENDORF54,48108,46162,94
16RusAndrei GRIAZEV59,10103,13162,23
17SvkIgor MACYPURA49,57110,04159,61
18RusSergei DOBRIN56,6897,02153,70
19CzePavel KASKA47,5698,33145,89
20PolPrzemyslaw DOMANSKI45,8492,83138,67
21GbrJohn HAMER51,0285,45136,47
22CroBoris MARTINEC50,6783,33134,00
23FinAri-Pekka NURMENKARI46,6781,41128,08
24IsrSergei KOTOV46,0178,89124,90
25TurAlper UCAR42,16
26NorMichael CHROLENKO42,13
27AutManuel KOLL42,00
28EspJavier FERNANDEZ41,73
29RomAdrian MATEI41,38
30BulNaiden BORICHEV40,48
31AzeIvan BLAGOV39,46
32RomZoltan KELEMEN32,70
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama