...if my souls needs to shed some tears, then let them flow...

MX schopnosti

25. ledna 2007 v 15:44 | SeXena,Grunge |  Mutant X
Prevzaté zo stránky www.mx.wz.cz
MUTANT X
Shalimar Fox
Je nejen hodně krásnou mladou ženou, ale také silným bojovníkem. Není to totiž obyčejný člověk. Její DNA je smíchána se zvířecí, konkrétně kočky. Je nesmírně mazaná, rychlá a silná. Pro obyčejného člověka by byla sebevražda se s ní prát. Nikdo na ní prostě nemá, i když členové MX jsou už na ni vytrénováni. Ovšem je divoká a její chování je někdy (většinou) nepředvídatelné. V akci má nebezpečně dobrý sluch, čich i zrak; umí bungee-jumping bez lana :)). Ale používá ho.
Emma deLauro
Emma je telepatkou. Neumí číst myšlenky, ale umí vnuknout své pocity a představy jiným, stejně jako vycítit emoce dané osoby. Má smysl pro nejmenší detaily, to jí umožňuje naučit se mnoho o daném člověku. Jako přídavek "má v hlavě bazuku" - pomocí pouhé myšlenky vytvoří tlakovou vlnu a protivníci se můžou jít vycpat!
Jinak je Emma veselá, milá a přátelská dívka, odhodlaná bojovat za svůj cíl a když odhodí zábrany tak všemi prostředky.
Brennan Mulwray
Je přísný, ale citlivý, inteligentní a hlavně pohledný mladík. Jeho mutace je jiskřič. Jeho tělo dokáže vytvořit takové množství energie, že by stačila k zásobení malého města. Nejenom že dokáže elektrickým proudem zneškodňovat protivníky, občas to používá jako dopravní prostředek. Vytvoří ze sebe jakousi raketu. Je to trochu sukničkář, ale po dlouhé spolupráci se Shal po ní pokukuje. Že by přišel k rozumu?
Jesse Kilmartin
Je pohledný, trošku naivní mladík. Prožil těžké dětství, jeho otec byl tajný agent (a jak se později ukáže tak i pěknej zmetek). Naučil se mnoho o drsné realitě světa, ale chová se dobrosrdečně. Je to měnič, dokáže se odhmotnit, že projde zdí, nebo je pevný jak skála. A dokáže to nejen u sebe, postupem času se naučil ovládat hustotu jiných těles, takže zeď za jeho pomoci překoná i Emma :)). To se mu hodí, protože je děsně zvědavej!
Adam Kane
Adam je jedním z nejinteligentnějších lidí na světě. Na vysoké byl už ve 12 (páni!). V minulosti spolupracoval s Eckhartem a s dalšími vědci společně stvořili mutanty. Naštěstí Adam Eckharta prokoukl a zběhl z Genomexu. Poté dal dohromady skupinu čtyř mutantů, nazvanou Mutant X, se kterou bojuje proti Eckhartovi a vůbec zachraňuje svět. Velice rád někoho poučuje, přesvědčuje a poroučí (hlavně svým mutantům). Ale dělá to slušně.Mason Eckhart
Mason Eckhart
Je šéfem organizace Genetic Security Agency (GSA). Stál u vzniku mutantů a nyní je nemilosrdně pronásleduje. Obviňuje Adama z toho, že selhal experiment, při kterém mu měla být implantována umělá neproniknutelná kůže. Jeho odpor mutantů sílí při každé další nepovedené akci, za jejíž neúspěch může MX. Nehodlá si odpočinout, dokud nebudou všichni pod jeho kontrolou. Je to psychopat, který si myslí, že z mutantů stvoří vraždící stroje a ovládne svět.
Proxy Blue.com
druh: internetový software
Proxy je softwarový program, ví, kde se co šustne. Adam říká, že "je to počítačová drbna".
Gabriel Ashlock
Je to nejmocnější nejnebezpečnější ze všech mutantů. Již jeho samotná existence představuje v podstatě pro celý svět větší nebezpečí než Eckhart. Je to sociopat, jako dítě zabil své rodiče. Adam byl donucen dát ho do stagnace v GSA, ale bohužel byl osvobozen. Je to pacient 0.0 - jiskřič, měnič, kočka i telepat. Přemohl Eckharta a nyní se snaží pomstít Mutantu X.
Lexa Pierce
Trochu exoticky vyhlížející kráska je záhadná. Její stinná minulost zahrnuje operace pro několik "vyšších mocností" a bezpečnostní agentury. Jako ostatní z Mutantu X, byly na ní prováděny genetické experimenty. Díky tomu umí manipulovat se světlem úžasnými způsoby.
prevzaté zo stránky: www.mx.wz.cz
(Časom dôjde i na moje slová :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SeXena SeXena | E-mail | Web | 18. února 2007 v 22:11 | Reagovat

Hezky se ti můj web používá, což :)

2 Pea Pea | 19. února 2007 v 17:30 | Reagovat

:)

Je tam napísané,že je to z tvojej super stranky :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama