...if my souls needs to shed some tears, then let them flow...

Leden 2007

...

30. ledna 2007 v 18:14
Napísala som na kusok papiera tvoje meno, ale nešťastnou náhodou som ho stratila.Napísala som tvoje meno na svoju ruku, ale keď som si umývala ruky, tak sa mi zmylo.Napísala som tvoje meno na piesok, no vlny ho zotreli.Napisala som tvoje meno do snehu, ale slnečné lúče ho roztopili.Napisala som tvoje meno do mojho srdca a zostalo tam navždy...







Fotky z odovzdávania medailí športové a tanečné dvojice:) ME

27. ledna 2007 v 10:46 Ice Skating
ŠPORTOVÉ DVOJICE :
TANEČNÉ PÁRY:

Tanečné páry -Výsledky-

27. ledna 2007 v 9:24 Ice Skating
Fra Isabelle DELOBEL 39.57 60.71 99.19 199,47
Olivier SCHOENFELDER
2 Rus Oksana DOMNINA 38.99 59.78 100.39 199,16
Maxim SHABALIN
3 Bul Albena DENKOVA 38,56 56.56 98.61 193,73
Maxim STAVISKI
4 Rus Jana KHOKHLOVA 34,46 52.59 89.71 175,76
Sergei NOVITSKI
5 Gbr Sinead KERR 32,44 51.32 87.14 171,90
John KERR
1
6 Ita Federica FAIELLA 34,53 52.41 83.32 170,26
Massimo SCALI
7 Aze Kristin FRASER 29,69 48.51 79.43 157,63
Igor LUKANIN
8 Ita Anna CAPPELLINI 28,92 49.78 76.58 155,28
Luca LANOTTE
9 Fra Pernelle CARRON 26,32 46.76 79.39 152,47
Mathieu JOST
10 Ukr Anna ZADOROZHNIUK 27,49 44.47 77.66 149,62
Sergei VERBILLO
11 Isr Alexandra ZARETSKI 27,31 44.86 75.88 148,05
Roman ZARETSKI
12 Rus Ekaterina RUBLEVA 27,48 43.04 77.29 &147,81
Ivan SHEFER
13 Ukr Alla BEKNAZAROVA 27,06 41.52 69.67 138,25
Vladimir ZUEV
14 Arm Anastasia GREBENKINA 25,00 40.99 70.33 136,32
Vazgen AZROJAN
15 Est Grethe GRUENBERG 21,98 41.3 71.23 134,53
Kristian RAND
16 Ger Nelli ZHIGANSHINA 22.91 41.09 69.20 133,20
Alexander GAZSI
17 Cze Kamila Hájková 22.26 38.85 66.04 127,15
David Vincour
18 Ltu Katherine COPELY 21,14 37.77 65.62 124,53
Deividas STAGNIUNAS
19 Aut Barbora SILNA 22,80 40.84 59.92 123,56
Dmitri MATSJUK
20 Hun Zsuzsanna NAGY 21,04 36.01 63.18 120,23
Gyorgy ELEK
21 Pol Joanna BUDNER 21,14 35.79 62.27 119,20
Jan MOSCICKI
22 Sui Nora von BERGEN 20,47 34.99 63.35 118,81
David DeFAZIO
23 Gbr Phillipa TOWLER-GREEN 22,31 32.74 61.01 116,06
Phillip POOLE
24 Hun Nora HOFFMANN 30,64 50.83
Attila ELEK
25 Ltu Nicolette Amie HOUSE 18,64 30.99
Aidas REKLYS
26 Gre Christa-Elizabeth GOULAKOS 14,78 29.95
Eric NEUMANN-AUBICHON
27 Blr Evgenia MELNIK 11,87 27.67
Oleg KRUPEN

Brian Joubert a jeho voľná jazda

27. ledna 2007 v 8:53 Ice Skating
Strašne krásna jazda,takmer bez chýb a s prekrásnou hudbou. :)
(Bohužiaľ na tomto videu zvuk nejde :( )

Tomáš Verner :) a jeho jazda

27. ledna 2007 v 8:50
Hoci s pár chybami,ale inak krásna jazda.
2.miesto má právom :)

Kevin Van Der Perren a jaho voľná jazda

27. ledna 2007 v 8:49 Ice Skating
Celkovo mu táto voľná jazda priniesla 3.miesto.

Výsledky ME Varšava 2007 muži :)

26. ledna 2007 v 13:44 Ice Skating

Muži

MístoZeměZávodníkKr. programVolnáCelkem
1FraBrian JOUBERT75,18151,34227,12
2CzeTomas VERNER76,56136,13212,69
3BelKevin VAN DER PERREN64,18137,67204,85
4BlrSergei DAVYDOV70,14134,64204,78
5RusAndrei LUTAI66,97133,57200,54
6FraAlban PREAUBERT66,10133,85199,95
7ItaKarel ZELENKA64,53127,20191,73
8SuiJamal OTHMAN62,82119,32182,14
9SloGregor URBAS61,70119,37181,07
10SweKristoffer BERNTSSON64,83112,71177,54
11GerStefan LINDEMANN54,21121,96176,17
12FraYannick PONSERO66,11109,16172,27
13UkrAnton KOVALEVSKI63,67108,34172,01
14SuiMoris PFEIFHOFER57,89105,19163,08
15GerPhilipp TISCHENDORF54,48108,46162,94
16RusAndrei GRIAZEV59,10103,13162,23
17SvkIgor MACYPURA49,57110,04159,61
18RusSergei DOBRIN56,6897,02153,70
19CzePavel KASKA47,5698,33145,89
20PolPrzemyslaw DOMANSKI45,8492,83138,67
21GbrJohn HAMER51,0285,45136,47
22CroBoris MARTINEC50,6783,33134,00
23FinAri-Pekka NURMENKARI46,6781,41128,08
24IsrSergei KOTOV46,0178,89124,90
25TurAlper UCAR42,16
26NorMichael CHROLENKO42,13
27AutManuel KOLL42,00
28EspJavier FERNANDEZ41,73
29RomAdrian MATEI41,38
30BulNaiden BORICHEV40,48
31AzeIvan BLAGOV39,46
32RomZoltan KELEMEN32,70

Nikdy viac...

25. ledna 2007 v 16:27
Podívala se naposledy z okna...prosila ať se příjde...! On jediný ji mohl pomoci...od otce,od života,od smrti....stále pevně věřila že příjde! Čekala....čekala týden, dva, měsíc! Bolestivě snášela tvrdé a hrubé rány jejího nevlastního otce s myšlenkou na něj, že za ní ten den přijde, že ji stále miluje, že ji vrátí svoje srdce...! Seděla na posteli a hrdě zadržovala slzy....věděla...že NEPŘIJDE. Podívala se naposledy z okna, kde nedávno pršelo a odešla...šla a šla. Nevěděla kam, bylo ji to jedno...k tomu aby snášela dál rány otce ji už nestačila pouhá myšlenka na něj, neměla pro co žít!!! Najednou se zastavila před velkým stromem...stromem který se najednou objevil na prázdné louce....stromem na kterém bylo neznámé lanko....A byla rozhodnutá! Postavila se na kámen pod lanem a dala si kličku okolo krku. Naposledy prosila ať přijde za ní...aby ji zachránil, vrátil ji jeho srdce, důvod proč žít...Koukla se nahoru, na zatažené nebe a uviděla JI (smrt). Už tam na ni čekala, čekala až ukončí svůj život! Natáhla k ní ruku... Stačí tak málo, jen kousíček k smrti! A v tom ho z dálky spatřila. Byl na druhém konci louky a vyděšeně na ni koukal. Blikla v ní jiskřička naděje....byla tak blízko k smrti.....začala JI naléhavě prosit aby mu mohla aspoň pohlédnout do tváře! ONA na ni jen pohlédla a zmizela. Stála tam dál a mlčky koukala, jak tam její láska stojí. Proč nejde blíž?? ptá se sama sebe. Natáhla k němu ruku....,,Je pozdě, moc pozdě...." špitla. Věděla, že ONA se vrátí....že pro ni přijde! A měla pravdu, vedle ní ONA stála, a čekala....,,JE ČAS " řekla a natáhla k ní ruku. ,,Ne, ještě ne, on mě zachrání, on mi svoje srdce vrátí!" prosila JI . A opravdu, šel pomalu k ní. Byla šťastná...přišel! ONA ale nechala ruku nataženou a udělala letmý pohyb prstu k sobě...Kluk roztáhl náruč, a ona plně rozhodnuta chtěla jít k němu. Kámen, na kterým stála byl ještě kluzký od deště a ona...sklouzla se jí noha, dotkla se JI a........ visela. Před očima se jí mlžilo, jen malou škvírečkou v zamlžených očích koukala na svojí lásku, která k ní běžela a něco volala. Nic neslyšela, nic necítila, všechnu sílu dávala do svých očí, aby zůstaly otevřené...aby ho mohla vidět!! Toho, kvůli kterému tady je, kvůli kterému je teď s NÍ...lano ji řeže to krku, vlasy ji vlají do obličeje, malá škvírka kde ho vidí mizí v dáli. ,,MILUJU TĚ " uslyší od něj ty nejhezčí slova na světě...a pak je ticho, hluboké ticho...nic necítí, nic neslyší, nic nevidí......nemá oči......nemá život....Neví, že její láska stojí u její mrtvoly a brečí...brečí a v rukách svírá svoje srdce které ji chtěl dát, brečí a prosí o odpuštění, brečí a křičí....křičí svou bolest! Křičí, že nepřišel dřív...že ji nezachránil! Křičí, že to bez ní nezvládne, že ji miluje, že se bál přijít dřív...bál se že ji zlomil srdce!!!Nevěděl že to srdce se snažila držet i přes rány otce pohromadě....kvůli němu!! Křičí, brečí, prosí, miluje ji....Ale to už ona neví..........NIKDY TO UŽ NEBUDE VĚDĚT!!

Aliona Savchenko / Robin Szolkovy ME 2007 LP

25. ledna 2007 v 16:27 Ice Skating
Športové dvojice
Víťazovia :)
Strašne krááásny voľný program :)

Prví vítazi :) ME Varšava 2007 Športové dvojice

25. ledna 2007 v 16:15 Ice Skating
MístoZeměZávodníciKr. programVolnáCelkem
1Ger
Aliona SAVCHENKO
Robin SZOLKOWY
65,38134.01199.39
2Rus
Maria PETROVA
Alexei TIKHONOV
62,22117.39179.61
3Pol
Dorota SIUDEK
Mariusz SIUDEK
57,81113.10170.91
4Rus
Julia OBERTAS
Sergei SLAVNOV
57,0499.92156.96
5Ukr
Tatiana VOLOSOZHAR
Stanislav MOROZOV
53,62101.73155.35
6Rus
Elena EFAIEVA
Alexei MENSHIKOV
45,8695.19141.05
7Ger
Mari VARTMANN
Florian JUST
47,1985.57132.76
8Fra
Marylin PLA
Yannick BONHEUR
42.5188.16130.67
9Ita
Laura MAGITTERI
Ondrej HOTAREK
43.8286.33130.15
10Pol
8 Dominika PIATKOWSKA
Dmitri KHROMIN
45.5577.43122.98
11Gbr
Stacey KEMP
David KING
42.1178.95121.06
12Ger
Rebecca HANDKE
Daniel WENDE
43.5675.69119.25
13FraAdeline CANAC43.0775.83118.90
Maxima COIA
14Est
Diana RENNIK
Aleksei SAKS
41.1774.37115.54
Aze
Ekaterina SOSINOVA
Fedor SOKOLOV
(Aktualizácia tanečných párov,a víťazov v mužskej kategorii zajtra :) )

Brian Joubert ME Varšava 2007

25. ledna 2007 v 16:04 Ice Skating
Pre porovnanie Brian a Tom...
Len pre info,Tomáš pred Brianom vedie len o bod a kus,čo zapríčinil aj Brianov pád.
Večer to bude veľmi zaujímavý súboj 2 super korčuliarov :)

Tomáš Verner Krátky program ME Varšava 2007

25. ledna 2007 v 15:58 Ice Skating
Tomáš korčuloval vážne nádherne,snáď dnešnú jazdu nepokazí,a všetko dopadne výborne...
Prinajhoršom skonči 2 :)
:)

AYA Modré z neba

25. ledna 2007 v 15:56 | aya
Keby taký rebrík bol
ja Ti modré z neba znesiem...
A od tých malých anjelov prinesiem
aj svetlo hviezd,
že to myslím fakt vážne, ver mi
dúfam, že sa nezmeníš
keď modré z neba Ti znesiem do dlaní...

Teraz chcem Ti zniesť
modré z výšky hviezd
dýcham kým tu spíš,
zraď ma ak to chceš
ak nie sľúb mi
niesť chcem s tebou tento kríž
viem, viem
s tebou všetko ma význam, to si píš...


Stiahni Modré z neba mp3